Sužadėtuvių žiedo pasirinkimo gidas

Daugeliui moterų sužadėtuvės yra viena gražiausių gyvenimo dienų. Tikimasi, kad vyras padarys viską, kad ta diena būtų ypatinga ir daugelį metų alsuotų pačiais gražiausiais ir jautriausiais prisiminimais. Žinoma, svarbiausias šios ypatingos dienos simbolis yra sužadėtuvių žiedai, kuriuos ir renka vyrai savo mylimoms moterims.

Žinoma, susipažįstant su pasiūla svarbu rasti tokius, kurie geriausiai atspindi moters charakterį, būdą. Tai leis būti ramiu, kad rastas žiedas bus tobulas simbolis šios gražios šventės metu.

O kas vyrams būtų paprasčiau ieškoti – žemiau pateiksime trumpą gidą.

Medžiaga

Dažniausiai sužadėtuvėms pasirenkama juvelyriniai dirbiniai iš aukso. Tačiau tai nėra taisyklė. Rinkoje galima rasti labai daug ir labai įvairų žiedų, tad svarbiausia yra rinktis tokius, kurie jums labiausiai patinka, o ne tik orientuotis į taisykles, kurios dažniausiai nurodomas. Sidabriniai žiedai taip pat gali būti geros kokybės, tad ir jų siūlome nepamiršti.

Stilius

Renkantis bet kokius žiedus taip pat reikia žiūrėti – kokio stiliaus papuošalas Jums labiausiai aptinka. Kadangi dažniausiai sužadėtuvių žiedus renkasi vyrai – jie turi galvoti, ne koks gražus yra jiems, tačiau koks galimai labiausiai patiks tai moteriai, kuriai šis žiedas bus įteikiamas.

Dydis

Dydis turi būti derinamos prie tos moters, kuri dėvės papuošalą, poreikių. Tikrai ne visada paprasta numatyti, koks labiausiai tinka. Jeigu negalite rasti pavyzdžio – tokiu atveju jau geriau yra pirkti kiek didesnį, tačiau paskui moteris pagal poreikius galės susimažinti ir perteklinį metalą panaudoti kito žiedai gamybai.

Akmuo

Galiausiai, taip pat reikia nuspręsti, ar žiedą puoš koks nors gražus akmuo, ar ne. Žinoma, kad brangieji tikrai nėra pigūs. Tačiau kai kurie žiedus tik kartą gyvenime, tad nori, kad jie būtų iki galo tobuli ir tuomet sutinkama mokėti daugiau vardan kokybės.

Svarbu, žinoma, ne tik rasti tinkamiausią žiedą, tačiau taip pat ir patikimą prekybos vietą. Tokią, kurioje gaminiai yra parduodami su garantija ir tai taps tampa papildomu saugumo rodikliu, kad perkamas papuošalas tarnaus daugelį metų.

Rekomenduojame:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *