Mitai apie vibratorius

Sekso žaidimai galimi ne tik būnant dviese arba keliese, tačiau ir vienam. Masturbacija yra tikrai sveika, kai ji kokybiška, geriausia, kai su gerais sekso žaisliukais, kurie savo funkcionalumu tenkina Jūsų poreikius. Vibratoriai yra klasika. Jie patinka ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams, gali būti naudojami solo, taip pat ir poroje. Galiausiai, vibratorių tipų yra labai daug, tad susipažinus rasite tokius, kurie leis Jums maksimaliai mėgautis sekso žaidimais.

Geriausias pasirinkimas ieškantiems yra vibratoriai internetu. Paprastai ir greitai palyginsite opcijas, rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

O mes aptarsime dažniausiai girdimus mitus, kurie padės Jums nuspręsti dėl labiausiai tinkamo.

Mitas – vibratoriai yra tinkami tik solo žaidimams

Kaip jau minėjome, vibratorių yra labai daug ir labai įvairių, tad reikia suprasti, kad jie tinkami ne tik solo ir tuo pačiu jie nėra tik klasikiniai, kurie savo forma bei išvaizda primena penį. Tai yra puikus sekso žaidimas poroms, kurios nori į santykius įnešti daugiau gyvybės, tačiau nežino – kokiomis priemonėmis tai galima būtų padaryti.

Mitas – vibratoriai yra brangūs

Vėlgi, esant tokiai plačiai pasiūlai rasite tokį, kuris Jums tinka ne tik savo funkcionalumu, tačiau taip pat ir kaina. Geriausia ir paprasčiausia kainas yra sekti internetu, taip pat nepamirškite, kad puiki galimybė sutaupyti yra daugiau dėmesio skirti akcijoms.

Mitas – ne visi vibratoriai vibruoja

Vibratoriaus pavadinimas išduoda, kad tai yra žaislas, kuris vibruoja, tai yra, skleidžia tam tikrus impulsus. Jeigu to nesinori – tuomet Jums reikia ieškoti ne vibratoriaus, tačiau dildo, kuris taip pat dar gali būti vadinamas dirbtiniu peniu.

Mitas – vibratoriai yra tik su laidais

Galite rinktis vibratorius, kurie veikia nuolatinės elektros srovės pagalba, taip pat tokius, kurie veikia su baterijomis, galiausiai, žaisliukus, kurie turi akumuliatorius, taigi, yra pakraunami.

Mitas – vibratoriai negali būti naudojami vandenyje

Žaidimai vonioje patinka daugeliui. Džiugu, kad galite rasti vibratorius, kurie gali būti naudojami vonioje. Svarbiausia atminti, kad vandenyje galima naudoti tik tokius vibratorius, kurie yra tam skirti.

Mitas – vibratoriai yra skirti tik vidinei stimuliacijai

Tikrai ne. Tai yra geras pasirinkimas ne tik vidinei, tačiau taip pat ir išorinei stimuliacijai. Moterys tikina, kad galima justi labai malonius potyrius tuomet, kai yra liečiamas klitorius. Gali tekti skirti laiko, kol galiausiai rasite Jums tinkamą žaidimų pobūdį. Lygiai taip pat gali tekti išbandyti gana daug įvairių vibratorių, kol galiausiai rastas padės Jums patirti orgazmą.

Mitas – vibratoriai yra skirti tik moterims

Vibratoriai yra sekso žaisliukas, kuris tinka ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Tai yra geras pasirinkimas ir homoseksualioms poroms, ir tuo pačiu heteroseksualioms. Visiems, kurie nebijo išbandyti ką nors naujo.

Vibratoriai internetu išmintingas pasirinkimas, leidžiantis ne tik įsigyti tas pačias prekes pigiau, bet ir leis jums sutaupyti savo brangų laiką! Užsukę į Prezervatyvai.net parduotuvę, vibratorius ir kitas sekso prekes įsigysite ženkliai pigiau nei kitose prekybos vietose. Žemiausią kainą garantuojame! Jei rasite pigiau, informuokite mus ir mes pritaikysime papildomą nuolaidą arba įdėsime dovanėlę!

Rekomenduojame:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *