Roletai diena-naktis – universalus pasirinkimas kiekvienuose namuose

roletai diena naktis

Kurti namus reikia pagal savo poreikius. Juk stilius kinta, sukasi ratu, o svarbiausia, kad žmogus gyventų tokiuose namuose, kokie jam labiausiai patinka, ir net renkantis langų uždangalus reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi tai garantuoja, kad bus rasti tokie, kurie tarnaus jums daug metų ir puoš namus taip, kaip Jums labiausiai patinka.

Vieni tokių dažniausiai minimų yra roletai diena naktis. Atrodo puikiai, tinka bet kokiuose kambariuose, puošia juos, galiausiai, suteikia jaukumo, kurio daugelis taip nori.

Plati stilių gausa

Rinkoje siūlomi roletai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite tokius, kurie jums labiausiai patinka. Tokius, kurie labiausiai dera klasikinio stiliaus interjere arba modernius, kurie kvepia šiluma ir elegancija.

Jeigu jūsų namuose dominuoja klasikinis stilius – tuomet geriausia yra rinktis pastelinius spalvų roletus, kurie traukia akis, kurie atrodo švelniai ir jaukiai. Kai norisi, kad langų uždangalai būtų pats svarbiausias stiliaus akcentas – tokiu atveju galima rinktis ryškius, raudonus. Žinoma, juos derinti nebus taip paprasta, tačiau įmanoma, tik reikia suprasti, kad dažniausiai tokiu atveju roletai tampa esminiu dekoro akcentu, tad nereikia per daug apkrauti namų.

Kainos yra įvairios

Mitas, kad roletai diena- naktis kainuoja labai brangiai. Labiausiai šį mitą skatina tai, kad šiuo metu tokio tipo langų uždangalai yra labai populiarūs ir atrodo, kad tai, kas yra populiaru – dažniausiai bus labai brangu. Tačiau taip nėra. Džiugu, kad šiuo metu galima rasti inovatyvius, gražiai atrodančius langų uždangalus, kurie nėra labai brangūs. Juolab, internete galima pamatyti akcijas ir tuomet roletai jums kainuos pigiau, tačiau bus geros kokybės.

Lengva priežiūra

Džiugu, kad roletai nėra lepūs. Plauti galima su muilu ir vandeniu, tačiau – geriausia rankomis ir juos išėmus iš mechanizmų. Tokiu atveju namai visada bus jaukūs ir šilti, galiausiai, bus galima džiaugtis tokiais langų uždangalais, kurie ne tik nuostabiai atrodo, tačiau ir metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos.

Rekomenduojame:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *