Vestuvinio žiedo pasirinkimas: svarbiausios gairės

Jeigu norite, kad Jus visą gyvenimą lydėtų vestuvių emocija, dvasia ir jautrumas, kuris yra juntamas tą stebuklingą dieną – tokiu atveju renkantis vestuvių atributus reikia jiems skirti kuo daugiau dėmesio. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai turi būti pasirenkami ne tik pagal savo asmeninius lūkesčius, tačiau ir pagal etiketo taisykles. Žinoma, tai nėra būtina, tačiau gera žinoti, kad šis gyvenimą dėvimas papuošalas yra klasikinis.

Kainos niuansai

Renkantis vestuvinius žiedus daugelis pirmiausia skiria dėmesį kainai. Nėra vieno įkainio. Ribos labai plačios. Nuo tokių žiedų, kurie kainuoja keliasdešimt eurų, tačiau dažniausiai yra pagaminti iš paprasto metalo, iki tokių, kurie kainuoja kelis tūkstančius, tačiau tuomet dažniausiai auksas yra puoštas brangakmeniais.

Lyginant įkainius atminkite, kad žiedas dažniausiai yra dėvimas visą gyvenimą. Taigi, verta investuoti kiek daugiau, tačiau būti ramiu, kad kasdien prieš akis ant rankos matote tai, kas jums yra miela ir gražu.

Metalo aspektai

Dažniausiai vestuviniai žiedai yra auksiniai. Tačiau tai – klasika, bet ne vienintelė opcija. Tie, kurie renkasi pigesnius, dažniausiai skiria dėmesio sidabrui. Taip pat labai tapantys gali rinktis paprasto metalo žiedus. Svarbiausia, žinoma, emocija, kurią tas žiedas skleidžia. Tačiau auksiniai žiedai, kai jie yra paprasti, klasikiniai, dažniausiai nėra brangūs, tad geriau iškart investuoti daugiau ir būti ramiu, kad žiedas jums tarnaus daug metų bei jų eigoje išlaikys savo patrauklumą.

O gal kurtas konkrečiai Jums?

Renkantis žiedus galite įvertinti, kad vieni yra gaminami masiškai, dažniausiai universalaus modelio, kuris patinka daugeliui, o kiti gali būti vienetiniai. Pastarieji yra profesionalių juvelyrų darbai. Taip pat galima tartis su juvelyru, kuris pagamintų žiedą konkrečiai jums. Tuomet turite išsakyti savo poreikius, parodyti jums patinkančius pavyzdžius pagal kuriuos meistras ir sukurs šedevrą.

Akmenuko niuansai

Klasikiniai vestuviniai žiedai dažniausiai yra be akmenuko. Tačiau kai norisi kažko prabangesnio – brangieji akmenys gali labai papuošti šį meilės simbolį. Žinoma, kad jie labai išaugina kainą. Tačiau tokios papuošalo vertė taip pat yra kur kas didesnė. Belieka tik nuspręsti, ar Jums svarbu, kad žiedas sietųsi su prabanga ir galbūt kažkuo vienetiniu, unikaliu.

Rekomenduojame:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *